Життя сучасної людини, існування та розвиток бізнесу неможливо уявити без взаємовідносин з банківськими та фінансовими установами. На сьогоднішній день фінансові послуги є найбільшою за виручкою індустрія у світі, частка ринкової капіталізації цієї індустрії складає 20 %. Важливим моментом функціонування банків та фінансових установ є правове врегулювання їх діяльності, надання фінансових послуг потребує чіткої регуляції. Дотримання законності організації фінансових операцій та взаємовідносин між банками, фінансовими установами, клієнтами та державними органами є запорукою стабільності фінансового ринку та встановлення довіри між суб’єктами цих відносин.

Практика банківського та фінансового права Адвокатської компанії «LEX FACTOR» включає в себе надання юридичних послуг в галузі фінансів, банківської діяльності та валютного регулювання.

Адвокатська компанія «LEX FACTOR» має багаторічний досвід здійснення правового консалтингу в сфері діяльності банків та фінансових установ на різних стадіях їх життєвого циклу. Зокрема, спеціалісти Адвокатської компанії «LEX FACTOR» здійснюють правову підтримку як в процесі створення фінансової організації, так і під час її діяльності та виведення з ринку (реорганізації/ліквідації).

Нерідко у взаємовідносинах між банками, фінансовими установами та їх клієнтами виникають конфліктні ситуації, вирішення яких потребує участі адвоката з банківського та фінансового права. Адвокатська компанія «LEX FACTOR» здійснює комплексний захист інтересів клієнтів в судах. В інтересах клієнта здійснюється супровід судового процесу як в цілому, так і на окремих його стадіях – в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції.

В галузі банківського та фінансового права Адвокатська компанія «LEX FACTOR» забезпечує комплексний захист інтересів клієнтів та здійснює правове консультування та допомогу за наступними напрямками:

  • надання юридичних консультацій та представництво інтересів клієнтів в процесі укладання, виконання та припинення кредитних договорів та договорів позики;
  • правова підтримка з питань створення, реорганізації та виведення з ринку банків та фінансових організацій, приведення у відповідність законодавству корпоративної структури банківських та фінансових установ;
  • юридичний консалтинг з питань валютного законодавства, інвестування та міжнародних розрахунків;
  • представництво інтересів клієнтів та надання консультацій з питань фінансового моніторингу;
  • здійснення комплексного захисту інтересів клієнтів в судах під час вирішення спорів в галузі банківського та фінансового права;
  • захист прав вкладників, у тому числі під час процедури виведення банку з ринку (введення тимчасової адміністрації та ліквідації банку);
  • юридичне консультування з питань викупу заставної нерухомості;
  • супровід угод та надання юридичних консультацій з питань викупу прав вимог за договорами банківського кредиту та іпотечними договорами.
Отримайте консультацію