Повернення боргів

Повернення боргів (колекторські послуги) є одними з найбільш затребуваних в сфері юридичних послуг. Повернення боргів є трудомістким і складним процесом, і без допомоги професіоналів при поверненні боргів обійтись важко. Спеціалісти, які працюють в Адвокатській компанії LEX FACTOR, мають великий досвід в сфері повернення боргів та використовують напрацьовані спеціальні схеми та технології.

Спеціалісти з повернення боргів перед тим, як взяти на себе зобов’язання з повернення боргу, проводять ретельний аналіз документації, перевіряють строки заборгованості та стан боржника. Та на підставі попереднього ретельного аналізу розробляється стратегія стягнення боргу.

Наша спільна мета – ефективне стягнення і повернення боргу в максимально короткий строк.

З метою стягнення і повернення боргу спеціалістами Адвокатської компанії LEX FACTOR проводиться наступна робота:

  • аналіз наданих документів та матеріалів, правова експертиза заборгованості, вироблення стратегії та тактики повернення боргу;
  • досудова робота з боржником, перевірка його стану, написання та надіслання боржнику претензій;
  • судове провадження, в тому числі підготовка документів для подання позову до суду, представництво інтересів замовника на всіх стадіях судового провадження (участь в судових засіданнях, складання і подання заяв, клопотань, скарг по справі);
  • забезпечення виконання судових рішень та інших виконавчих документів;
  • написання та подання заяв та скарг до правоохоронних органів з метою кримінального переслідування боржника.

Управління заборгованістю

Нажаль, наряду з кредиторами, які постраждали від неплатежів, нерідко зустрічаються особи, які будують свій бізнес не на реальній роботі, а на стягненні зі своїх дебіторів штрафних санкцій, що у багато разів перевищують суму боргу. При цьому вони забувають про принцип добросовісності і розумності учасників господарських відносин.

Що ж робити, якщо до Вашого підприємства подано позов? В першу чергу необхідно оцінити обґрунтованість і розумність заявлених вимог.

Якщо борг дійсно існує і підтверджений доказами, спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам відстрочити сплату боргу або посприяють мирному завершенню спору й тим самим зменшать Ваші судові витрати.

У тому випаду, коли вимоги позивача визнати добросовісними ніяк неможна, ми допоможемо довести відсутність боргу або зменшити розмір штрафних санкцій, що необґрунтовано стягуються.

Отже, якщо у Вас вимагають повернути борг, на Вас тиснуть, Вам набридають телефонними дзвінками, Вам погрожують, Вам нікуди подітись – звертайтесь до Адвокатської компанії LEX FACTOR. Ми допоможемо Вам оптимізувати заборгованість, що виникла перед Вашим кредитором, банком чи колекторськими агентствами.

Отримайте консультацію