Проекти у сфері нерухомості і будівництва є одними з найбільш фінансово значущих, тому вимагають повноцінної оцінки ризиків та якісних рішень щодо їх усунення, та відповідно – передбачають наявність істотного досвіду у даній галузі.

Наша практика охоплює всі аспекти, від заснування девелоперського або будівельного проекту, залучення фінансування, отримання необхідних дозвільних та правовстановлюючих документів, супроводу поточної реалізації аж до прийняття в експлуатацію завершеного будівництвом об’єкта, подальшого управління ним та продажу нерухомості.

Наша команда у даному напрямку включає фахівців із досвідом роботи у провідних девелоперських та будівельних компаніях Києва та Київської області, які представляли інтереси землекористувачів-замовників будівництва, підрядників, фінансових установ та власників нерухомості та фізичних осіб-інвесторів.

Основні послуги:

  • Юридичний аудит об’єктів нерухомості та інвестиційних проектів (зокрема, у вигладі незавершеного будівництва, земельних ділянок чи будмайданчиків)
  • Супровід купівлі-продажу нерухомості, консультування щодо інвестицій у нерухомість (інвесторам чи особам, що залучають інвестиції)
  • Юридична допомога при набутті прав на земельні ділянки, у т.ч. державної чи комунальної власності
  • Послуги у сфері будівництва: дозвільні документи, система підрядних договорів, здавання в експлуатацію побудованих об’єктів. Супутні питання: охорона культурної спадщини та історико-містобудівні обгрунтування, знесення зелених насаджень та сплата їх відновної вартостіотримання вихідних даних (ТУ, МБУО), пайова участь у розвитку інфраструктури міста.
  • Договори оренди та інші договори щодо користування нерухомими майном (сервітут, емфітевзис, суперфіцій)
  • Реєстрація прав на нерухоме майно
  • Представництво інтересів клієнтів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування (у т.ч. – ДАБІ України, Київрада, КМДА та департаменти);
  • Судовий захист прав (зокрема, поновлення договорів оренди земельних ділянок, оскарження рішень про скасування містобудівних умов чи дозволу на будівельні роботи, порушення підрядником або замовником умов договорів, спори за участю інвесторів, зарахування мереж у сплату пайової участі місту тощо).
  • Іпотечні відносини: звернення стягнення на заставлене майно, захист прав власників іпотечного майна
Отримайте консультацію