Адвокатська компанія «LEX FACTOR» була створена для здійснення комплексного юридичного, консультаційного та інформаційного супроводу бізнесу наших клієнтів. Компанія заснована адвокатами, які надають професійні послуги в середньому більше 20 років.

Адвокатська компанія «LEX FACTOR»  має репутацію стабільного і надійного ділового партнера, що має згуртовану команду професіоналів. Колектив компанії складають досвідчені адвокати, які володіють широкими знаннями в галузі права, та успішно застосовують їх на практиці. Для досягнення цілей своїх клієнтів Адвокатська компанія «LEX FACTOR» працює як єдина команда, завдяки чому досягаються найкращі результати.

Завданнями Адвокатська компанія «LEX FACTOR» є:

  • забезпечення права громадян і організацій на отримання кваліфікованої правничої допомоги, захисту прав і свобод, їх відновлення у разі порушення;
  • забезпечення права на судовий захист в межах доступної і ефективної судової процедури в компетентному суді;
  • всебічне сприяння розбудові правового громадянського суспільства.

Для виконання своїх завдань Адвокатська компанія «LEX FACTOR» пропонує своїм клієнтам широкий спектр юридичних послуг та забезпечує високу якість їх надання.

В своїй роботі Адвокатська компанія «LEX FACTOR» дотримується європейських принципів та стандартів надання юридичних послуг, застосовуючи сучасні інноваційні інструменти. В той же час, працюючи в умовах бізнес-клімату України, ми розуміємо, як застосовувати найкращі світові практики у вітчизняних умовах.

Наша місія: зробити для своїх клієнтів складне простим. Завдяки концентрації своєї уваги на правових аспектах діяльності наших клієнтів, ми створюємо для них умови, які дозволяють зосередитися на головному – досягненні успіху їх бізнесу. Головне для нас – це досягнення результату, який би задовольняв запити клієнта.

Порядність

Ми дорожимо своєю репутацією та завжди виконуємо взяті на себе обов’язки.

Ми не вводимо клієнта в оману відносно властивостей юридичних послуг та можливих результатів судових рішень.

Надійність

Ми відносимся до кожної справи з особливою відповідальністю та завжди доводимо прийняті справи до логічного завершення, віддаючи пріоритет тільки інтересам клієнтів.

Професійність

Колектив компанії складають досвідчені адвокати, які володіють широкими знаннями в галузі права, та успішно застосовують їх на практиці.

Ми не стоїмо на місті та постійно вдосконалюємо свої навички.

Оперативність

Швидкість прийняття рішень – це запорука успіху в сучасному світі.

Ми завжди готові прийти на допомогу в максимально короткі строки.

Ефективність

Прагнемо найкращого результату для наших клієнтів найменшими засобами.  Головне для нас – це досягнення результату, який би задовольняв запити клієнта.

Конфіденційність

Ми гарантуємо збереження та конфіденційність наданої інформації.

Передані нам інформація та документи мають статус адвокатської таємниці.

Головна наша цінність – це наші клієнти, на задоволення потреб яких ми зосереджуємо всі ресурси.

В нашй роботі застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта, направлений на досягнення найвищого результату. Адвокатська компанія «LEX FACTOR» не просто виконує поставлену задачу, а узгоджує її рішення зі стратегією розвитку бізнесу клієнта, його тактичними і оперативними задачами. Приділяючи значну увагу особливостям та унікальним рисам кожного бізнесу і кожного проекту, ми пропонуємо рішення, які найбільше відповідають потребам і очікуванням клієнта. 

Для побудови довірчих відносин наші клієнти інформуються про дії, які вчиняються в їх інтересах.    

Кожний працівник нашої компанії зобов'язаний у своїй професійній діяльності  виходити з переваги інтересів клієнтів перед своїми власними інтересами, вживати всі свої знання і професійну майстерність для належного  захисту  і  представництва  прав  та законних інтересів клієнта.

Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб відносини, які складаються між Адвокатською компанією «LEX FACTOR» і нашими клієнтами були теплими, а не просто відносини між замовником та виконавцем, оскільки віримо, що це є запорукою досягнення бажаного результату.