Метою закону є:

  • забезпечення захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню і захопленню підприємств в аграрному секторі економіки;
  • запровадження на законодавчому рівні дієвих запобіжників, які б унеможливили:

Переважна більшість компаній в структурі своїх активів має дебіторську заборгованість, розмір якої дуже часто великий. Бажання збільшити обсяг збуту та кількість потенційних покупців стимулює підприємства продавати свій товар з відстрочкою платежу (надавати комерційний) кредит.

Минув вже місяць, як товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю повинні були привести свої статути у відповідність до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 6 лютого 2018 року № 2275-VIII (надалі – Закон № 2275-VIII).

В ході перевірки дотримання вимог податкового законодавства органи ДФС іноді вдаються до хитрощів та намагаються обґрунтувати ніби-то несвоєчасну сплату податків наявністю у платника інших порушень вимог законодавства, що в очах правосуддя робить із платника податків системного порушника, який заслуговує на горіхи по повній.