Переважна більшість компаній в структурі своїх активів має дебіторську заборгованість, розмір якої дуже часто великий. Бажання збільшити обсяг збуту та кількість потенційних покупців стимулює підприємства продавати свій товар з відстрочкою платежу (надавати комерційний) кредит.

Минув вже місяць, як товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю повинні були привести свої статути у відповідність до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 6 лютого 2018 року № 2275-VIII (надалі – Закон № 2275-VIII).

В ході перевірки дотримання вимог податкового законодавства органи ДФС іноді вдаються до хитрощів та намагаються обґрунтувати ніби-то несвоєчасну сплату податків наявністю у платника інших порушень вимог законодавства, що в очах правосуддя робить із платника податків системного порушника, який заслуговує на горіхи по повній.

У зв'язку з політичною та фінансовою кризою, яка сталася у 2014 році та спричинила девальвацію національної валюти в Україні, враховуючи скрутне становище, в якому опинилися позичальники - фізичні особи, які отримали споживчі кредити в іноземній валюті, було доповнено підрозділ 1 розділу XX Податкового кодексу України, пунктом 8 згідно із Законом № 321-VIII від 9 квітня 2015 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо кредитних зобов'язань».